Yardım Huawei mate20 lite

rumblefish

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
En son güncellemeden sonra yedek almak istediğimde goole play store üzerinden en son huawei yedekleme uygulamasını indirin uyarısı alıyorum. Play store da güncel gözüküyor bi çözüm bulamadım. BU yüzden yedekleme yapamıyorum.

Fego

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
En son güncellemeden sonra yedek almak istediğimde goole play store üzerinden en son huawei yedekleme uygulamasını indirin uyarısı alıyorum. Play store da güncel gözüküyor bi çözüm bulamadım. BU yüzden yedekleme yapamıyorum.
Huawei AppGallery uygulaması üzerinden kontrol ediniz. Arama kısmına yazınca çıkar orada da güncelleme yoksa beklemede kalın derim ben.

mdurgunsu

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Mate 20 lite kullanıcısıyım yaklaşık 1 yıldır.Karşılaştığım bir sorunun çözümü arıyorum.Benim için öldürücü.Telefon beklemedeyken bildirim problemi mevcut.Son sürüm olan 9.1.215 tede devam etmekte.Telefon beklemedeyken arama geliyor.Zil açık olduğu halde çalmıyor.Kilit ekranında çağrı ekranı açılmıyor.Telefon cevapsız çağrıya düştükten sonra .Ben rastgele kontrollerimde cevapsız çağrıyı görüyorum.Bu benim için öldürücü.Aynı şey whatsapp ve diğer uygulama bildirimlerindede yaşanıyor ve rastgele oluşuyor. Bazen normal bazen değil.Bir çözümü varmıdır?