Soru huawei p 20 lite 306 güncellemesi

ayuD

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bende kasma donma yok. EMUI 10 alacağını sanmıyorum.

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Ben her güncellemeden sonra wipe cache yapıyorum hiç sıkıntı yaşamıyorum deneyin görüceksiniz :)

ademoyuklu

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Ben her güncellemeden sonra wipe cache yapıyorum hiç sıkıntı yaşamıyorum deneyin görüceksiniz :)
denedim aynı şekilde huawei artık sıkmaya başladı ömrünü emui 10 almayarak bitirdi 1 yıllık telefon çöp oldu satılık ilanına koydum kim ne verirse gidecek artık yeter çekemeyecem daha fazla huawei

ozibye

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Şuan ki huawei cihazların genel sorunu sanırım güvenlik güncellemelerini takip edin düzelir.

Justblack

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Aosp 10 yükleyip Android 10 kullanabilirsiniz Huawei beklemeyin sırf yeni modeller satılsın diye emui 10 vermedi moke aosp android 10 romlar mevcut Huawei p20 lite emui 10 sistem yetersiz bunlar nasıl çalışıyor

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Aosp 10 yükleyip Android 10 kullanabilirsiniz Huawei beklemeyin sırf yeni modeller satılsın diye emui 10 vermedi moke aosp android 10 romlar mevcut Huawei p20 lite emui 10 sistem yetersiz bunlar nasıl çalışıyor
Hocam merabalar. Bu dediğiniz romu nasıl yüklerim nasıl yaparım bu konular hakkında hiç bir bilgim yok ama yapmak istiyorum dediğiniz şeyi uzaktan yardımla yapılması mümkünmüdür bu dediğiniz şeyi?