huawei share ile bilgisayara bağlanma

gokturk

Yeni Üye
Cihaz
P20 Pro
merhabalar ; huawei share bilgisayara bağlanmak istiyorum. windows 8 kullanıyorum. telefonum p20 pro. aynı wifi ye bağlanıyorum. share i açıyorum ancak ağ klasörüne ne yaptıysam telefonu göremiyorum. telefonun pc de gözüken adında - ve küçük harf olsun diyor. küçük harf ve - oraya yazılmıyor. baska yere - li bir isim yazıp copy paste yapıp ekliyorum yine çıkmıyor. ne isim yazsam çıkmıyor. başka pc de denedim yine olmadı. başka huawei telefonla denedik yine olmadı. lütfen yardım dostlar..

slckgms

Huawei üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
merhabalar ; huawei share bilgisayara bağlanmak istiyorum. windows 8 kullanıyorum. telefonum p20 pro. aynı wifi ye bağlanıyorum. share i açıyorum ancak ağ klasörüne ne yaptıysam telefonu göremiyorum. telefonun pc de gözüken adında - ve küçük harf olsun diyor. küçük harf ve - oraya yazılmıyor. baska yere - li bir isim yazıp copy paste yapıp ekliyorum yine çıkmıyor. ne isim yazsam çıkmıyor. başka pc de denedim yine olmadı. başka huawei telefonla denedik yine olmadı. lütfen yardım dostlar..

Merhabalar,

huawei share ve bilgisayar paylaşımını açtıktan sonra windows +r (çalıştır) a telefonunuzun bilgisayarda görünen adını \\MATE20LIT-91 (örnektir) şeklinde yazıp girmeyi deneyebilirmisiniz.

Eğer bilgisayarınız windows 10 ise Denetim Masası - Program ekle/kaldır - windows özelliklerini aç - SMB 1.0/CIFS dosya paylaşımı desteğinin açılması gerekiyor.

Bunun dışında telefona bağlanana kadar telefonun ekranının hiç kapanmaması gerekiyor.