İpucu Huawei Telefonlarda Gizli Özellik Private Space

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Huawei Telefonlarda bulunan ve Kullanıcıların Pek çok Bilinmeyen Özelliği Private space Özelliği ;

Örnek Olarak Telinizi Misafir kullanıcısına verirseniz veya Telefonunuzu Çocuklarınıza Verirken Bu Özelliği Kullanırsanız Kısıtlama Vs yapabilirsiniz.

Private Space : Huawei Telefonlarda İkinci Ana kullanıcı Yani Kendi Kullandığınız Alanın Dışında Başka Bir alan Daha oluşturabiliyorsunuz , Ek Kullanıcı Kendi parmak izi kendi bilgileri ile Kendi alanına Sahip Olabiliyor. Genellikle Huawei Serilerinin Hepsinde Bu özellik var Ama Olmayan Modelleride mevcuttur

Nasıl Yapıldığını İzlemek İsteyenler:

Son düzenleme:

HazarU65

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Huawei Telefonlarda bulunan ve Kullanıcıların Pek çok Bilinmeyen Özelliği Private space Özelliği ;

Özellikle Telefonunuzu Çocuklarınıza Verirken Bu Özelliği Kullanırsanız Kısıtlama Vs yapabilirsiniz.

Private Space : Huawei Telefonlarda İkinci Ana kullanıcı Yani Kendi Kullandığınız Alanın Dışında Başka Bir alan Daha oluşturabiliyorsunuz , Ek Kullanıcı Kendi parmak izi kendi bilgileri ile Kendi alanına Sahip Olabiliyor. Genellikle Huawei Serilerinin Hepsinde Bu özellik var Ama Olmayan Modelleride mevcuttur

Private Space pek o amaç için kullanılmaz onun yerine ayarlar>kullanıcılar ve hesaplar>kullanıcılar>kullanıcı ekle kısmından da yapılabilir hem orda konuk kullanıcı da eklenebilir telefonunuzu çocuklarınıza verirken örneğini konuk kullanıcı daha uygun olabilir

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Private Space pek o amaç için kullanılmaz onun yerine ayarlar>kullanıcılar ve hesaplar>kullanıcılar>kullanıcı ekle kısmından da yapılabilir hem orda konuk kullanıcı da eklenebilir telefonunuzu çocuklarınıza verirken örneğini konuk kullanıcı daha uygun olabilir
Private Space Genellikle ülkemizde cocuklara verilirken kullanılıyor cunku kişiselleştirip. Kısıtlama yapabiliyorsunuz ornek ayarlara girmesin. vs vs.

aess

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10 Lite
İyi aksamlar. Ben telefonumda Private Mode'u aktifleştirip ayrı parmak izi ve şifre atamıştım. Fakat hep parmak iziyle giriş yapıyordum. Nedense o modun parmak iziyle kilit açmaya çalışınca şifre de soruyor güvenlik için. Ve ben private şifremi hatırlamıyorum. Parmak izim var ama. Telefon 30 dklık kilitlendi şu an, lütfen yardımcı olabilir miisniz? İçindekileri kaybetmeden nasıl açabilirim?

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
İyi aksamlar. Ben telefonumda Private Mode'u aktifleştirip ayrı parmak izi ve şifre atamıştım. Fakat hep parmak iziyle giriş yapıyordum. Nedense o modun parmak iziyle kilit açmaya çalışınca şifre de soruyor güvenlik için. Ve ben private şifremi hatırlamıyorum. Parmak izim var ama. Telefon 30 dklık kilitlendi şu an, lütfen yardımcı olabilir miisniz? İçindekileri kaybetmeden nasıl açabilirim?
Merhaba sifrenizi unuttuysanız huawei kimliği ile açabiliyorsunuz

trinty

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10 Pro
huawei mate 10 telefonumda prevate space i kullanıyordum uzun süredir parmak izim le giriş yapıyordum ama bugün desen şifresi istedi ve bunu hatırlamıyorum pyüzden açamıyorum. Main space i açabiliyorum ama ben prevate space den gizlemiştim ayarlardan (main spacden) yani içinde bilgilerim var ve açmam lazım yardımcı olurmusunuz acil. prevate space ye geçtiğimde parmak izimle açmıyor ve ek ma seçeneği de çıkmadı. Huawei prevate space için ek bir seçenek oluşturmalı insanların özel bilgilerini koyduğu aşan sonuçta bu çok büyük bir sistem açığı. :mad::mad:o_Oo_Oo_O

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite

Örnek Olarak Telinizi Misafir kullanıcısına verirseniz veya Telefonunuzu Çocuklarınıza Verirken Bu Özelliği Kullanırsanız Kısıtlama Vs yapabilirsiniz.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Kralhalil

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Hocam iyi akşamklar bnim telefon huawei p smart 2019 bn private space kullanmak istiyorm ama bnm telefonda o özellik yok ne yapmam gerek kolay gelsin