Soru Mate 10 Yazı Stili Değiştirmeyi Etkinleştirme

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merhaba EMUİ Severler

Mate 10 / 10 pro veya Emui 8 / Oreo çalıştıran ve telefon temalarını ve yazı stilini eşleştirmek için her zaman yazı tiplerini değiştiren kullanan kişiler için yapılmış bir uygulamadır. Android Oreo'daki varsayılan yöntem, 'tema' simgesine dokunup basılı tutmanız yeterlidir.

Ancak cihaz ayarlarında bu özelliği etkinleştirmek isterseniz, tema düzenleyicisi veya adb komutu olmadan cihaz ayarlarınızda 'metin stilinizi' etkinleştirmek için hızlı bir yoldur. Root yetkisi gerekmez.

Öncelikte aşağıdaki Llnke tıklayıp APK dosyasını indirin ;

http%3A%2F%2Fup.picr.de%2F26749726py.jpg

İndirdikten sonra yükleme işlemini gerçekleştirin. Uygulamayı açın ve etkinleştir'i seç. Ardından cihazı yeniden başlatın.
(P / s: uygulamayı etkinleştirdikten sonra uygulamayı kaldırabilirsiniz)
Ve istediğiniz yazı tiplerini aşağıdaki linkten indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

Yazı tipini indirdikten sonra, '.zip' ile '.hwt' arasında yeniden adlandırın ve dosyaları temalar klasörüne taşıyın [yerel / dahili depolama / huawei / temalar]
Artık yazı tipi stiliniz cihaz ayarlarınız da / ekran / metin stilinize eklenmiş olacaktır.
Not: Başka bir dil için çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Ben ingilizce için kullanıyorum ve işe yarıyor. Ancak, bir deneme yapabilir ve bize ya başka bir dil ile çalışıp çalışmadığınızı bildirebilirsiniz.​