Yardım Mate 20 Lite açılmıyor

fakess

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba

mate 20 lite a dload yöntemi ile manuel güncelledim. ama şarj, hız vs gibi sorunlardan dolayı tekrar 8 versionunu dload yöntemi ile yüklemek istedim. Fakat %5 e gelince Failed check for update file gibi bir hata verdi ve şuan açılmıyor. ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz. firmware'ini androidhost.ru sitesinden indirim.

şimdiden teşekkürler

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba

mate 20 lite a dload yöntemi ile manuel güncelledim. ama şarj, hız vs gibi sorunlardan dolayı tekrar 8 versionunu dload yöntemi ile yüklemek istedim. Fakat %5 e gelince Failed check for update file gibi bir hata verdi ve şuan açılmıyor. ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz. firmware'ini androidhost.ru sitesinden indirim.

şimdiden teşekkürler
Yanlış yüklemis olabilirsin reis sitede berileni kur yada hisuite ile dene pcden

fakess

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Telefon da hiç tepki yok. şarja takıyorum, PC ye takıyorum, recovery mode geçmeye (power+volume) çalışıyrum ama açılmıyor. Takoz oldu resmen.

fakess

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Şöyle bir yöntem buldum ama beceremiyorum ya kafayı yedim

byyasin

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Telefon da hiç tepki yok. şarja takıyorum, PC ye takıyorum, recovery mode geçmeye (power+volume) çalışıyrum ama açılmıyor. Takoz oldu resmen.
Şöyle bir yöntem buldum ama beceremiyorum ya kafayı yedim

Gönderdiğin videoda power + v up yapmıyor aşağıdaki gibi yapıyor.

Telefonu komple kapat
Volume UP a basılı tutarken şarja tak recovery açılana kadar volume up ı bırakma
Bu şekilde açılması lazım bi dener misin

fakess

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Dun geceden beri sarjda. Servis yolu gorundu bana. Size ders olsun boyle birsey yapmayin sakin :)

byyasin

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
sorun sizde baskalari hep yapti siz romun ustune rom atmaya calistiniz ne gerek vardi wipe data yapsaydiniz keske
Rom üstüne rom atmaktan kasıt nedir ?
Wipe data yapsaydınız demişsiniz Wipe data yapınca sürüm düşmezki burda neyi kastettiniz. Nası yapması gerekirdi ?
Sonraki yapacak arkadaşlara tecrübe olması için soruyorum bi anlatır mısınız ?

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Merhaba

şimdiden teşekkürler
Kardeş İstanbulda isen benim ile irtibata geç teli açarız anlatmakla olmuyor