Yardım Mate 20 Lite Global Versiyon EMUI 10 Güncellemesi

orhunc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
gPN4rO.jpg

Bu şekilde güvenlik yaması Ağustos 2019 da olmuş neyine bakmam lazım güvenlik yaması alması için.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
AO4o9v.jpg
5NPAZz.jpg

Bu bilgiler var bende şu anda yanımda şarj aleti olmadığı için eve gidince yapacağım sağdaki fotoda üretim yeri italya diye algıladım ama sizde C55 kodu amerikaya ait dediniz kafam karıştı ondan dolayı bu resimleri koydum
Resme baktığım zaman vendor:ti yazıyor satıcı anlamına gelir hw olması lazım normalde ti hangi firma ki it:italyanın kısaltmasımı

orhunc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bugün telefon hicare uygulamasını 10 sürümüne getirdi aöa güncelleme hala yok belki gelir

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
SN:HVY0219105003626
Geçerli kapsam:Italy, Latvia, Norway, Belgium, United Kingdom, Portugal, Bulgaria, Spain, Sweden, Croatia, Iceland, Luxembourg, Netherlands, Austria, Germany, Hungary, Estonia, Ireland, Slovenia, Switzerland, Cyprus, Denmark, Greece, Slovakia, Czech Republic, France, Lithuania, Malta, Poland, Romania, Finland

orhunc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
bu linke cihazınızın seri numarasını yazın cıkan sonucu kopyalayın buraya atın bakalım cihaz hangi bolge koduna kayıtlı ayarlarda telefon hakkında kısmında yazar seri numarası

Geçerli kapsam:Italy, Latvia, Norway, Belgium, United Kingdom, Portugal, Bulgaria, Spain, Sweden, Croatia, Iceland, Luxembourg, Netherlands, Austria, Germany, Hungary, Estonia, Ireland, Slovenia, Switzerland, Cyprus, Denmark, Greece, Slovakia, Czech Republic, France, Lithuania, Malta, Poland, Romania, Finland

Aynen bu yazıyor.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite

Aynen bu yazıyor.
Avrupa ulkelerı cıkıyor c432 kodu ama sizde satıcı:ti bolge:it yazıyor bolge kodu ve satıcı degıstırılebılır ama bunun ıcınde surum dusurme bootloder kodu cmd uygun yazılımlar ve bir cok adım gerekli bence siz teknik servısle ıletısıme gecın garantinız var

orhunc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Avrupa ulkelerı cıkıyor c432 kodu ama sizde satıcı:ti bolge:it yazıyor bolge kodu ve satıcı degıstırılebılır ama bunun ıcınde surum dusurme bootloder kodu cmd uygun yazılımlar ve bir cok adım gerekli bence siz teknik servısle ıletısıme gecın garantinız var
güncellemeyi direk olarak almazmı diyorsunuz yani hocam

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
güncellemeyi direk olarak almazmı diyorsunuz yani hocam
Soyledıgınıze gore en son yazın guncelleme almıs degılmı bir kere tek almışsınız etti kac aydır guncelleme almamıssınız bir guncelleme sıkıntısı var ama neden onu bilmiyorum bolge Kodunuz c55 gozukuyor arama ekranında bakınca country:it yazıyor satıcı:ti yazıyor bir sey anlamadım

orhunc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Soyledıgınıze gore en son yazın guncelleme almıs degılmı bir kere tek almışsınız etti kac aydır guncelleme almamıssınız bir guncelleme sıkıntısı var ama neden onu bilmiyorum bolge Kodunuz c55 gozukuyor arama ekranında bakınca country:it yazıyor satıcı:ti yazıyor bir sey anlamadım

Anladım ben şubat ayınıda bakarım varmı güncelleme diye