Soru mate 20lite

drjacob

Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Güncelleme mevzu şöyle , şuan yayınlanan tüm Mate 20 Lite içindeki Androidler beta haldeler , full sürüm şubat sonu mart başı gibi gelecek , bana geldi ama ben beta 'ya üye olmamıştım onu da şöyle yaptım , beta apk'sını indirip her gün hatta günde bir kaç kez sorguladım , hisuite üzerinden sorguladım (windows uyguması üzerinden) , hicare apk'sını da indirdim her gün oradan da kontrol ediyordum ,sonra bir gün geldi güncelleme ama dediğim gibi şuan bunlar tamamen beta sürümleri

pinarsa5

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Güncelleme mevzu şöyle , şuan yayınlanan tüm Mate 20 Lite içindeki Androidler beta haldeler , full sürüm şubat sonu mart başı gibi gelecek , bana geldi ama ben beta 'ya üye olmamıştım onu da şöyle yaptım , beta apk'sını indirip her gün hatta günde bir kaç kez sorguladım , hisuite üzerinden sorguladım (windows uyguması üzerinden) , hicare apk'sını da indirdim her gün oradan da kontrol ediyordum ,sonra bir gün geldi güncelleme ama dediğim gibi şuan bunlar tamamen beta sürümleri
bende aynı şekilde hergün kontrol ediyorum pc den telden bende betaya kat beklicecez o zaman

Percy

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bugün global olarak dağıtıma çıktı. 10.0.0.170 ve 10.0.0.172 olarak hicare ve telefonun ayarlar kısmından güncellemeleri kontrol edin.
Biz bu sürümü aralık 2019 un sonunda aldık beta sanıyorduk ama müşteri temsilciden aldığım bilgiye göre son kararlı sürümmüş. Bir çok hata mevcut bu sürümü alanlar yeni güncelleme beklemesin. Hatalı hatalı kullanıcaz artık.