P smart 2019 Hoparlör Sorunu

Muhammed

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P Smart 2019
Arkadaşlar telefonda video veya müzik dinlerken resmen telefon sesin etkisiyle titriyo bu titreme çok düşük ses ayarinda açınca olmuyor sadece sizdede böyle bir sorun var mı yoksa servisemi gondermeliyim ??

Efe

Huawei Team
Kurucu
CoAdmin
Cihaz
Mate 20 Pro
Arkadaşlar telefonda video veya müzik dinlerken resmen telefon sesin etkisiyle titriyo bu titreme çok düşük ses ayarinda açınca olmuyor sadece sizdede böyle bir sorun var mı yoksa servisemi gondermeliyim ??
Ekolayzr ayarlarına baktınızmı ?

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Titremeden kastiniz cizirtimi telefonun kendi titremesimi ?

hahuhi

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Merhaba..
Müzik ya da radyo dinlerken kulaklık kullanıyorum.. sorunuzu farkedince 1-2 parçayı kulaklıksız denedim ama ufak bi titreşim -kendi deneyimlerime göre normal- hariç özel bi'şey hissetmedim.
Bende öyle bi sorun yok, yani.
Sizde titeme yapan bi youtube parçasının linkini yapıştırır mısınız, deneyeyim.

Muhammed

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P Smart 2019
Merhaba..
Müzik ya da radyo dinlerken kulaklık kullanıyorum.. sorunuzu farkedince 1-2 parçayı kulaklıksız denedim ama ufak bi titreşim -kendi deneyimlerime göre normal- hariç özel bi'şey hissetmedim.

Muhammed

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P Smart 2019
Merhaba..
Müzik video farketmeksizin titreme mevcut demek istediğim titreme telefon titresimdeyken titrediği gibi değilde güçlü hoparlörlerde bas vurur kaşık falan koyunca hoparlörün üzerine titrer ya öyle bir titreme var

hahuhi

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
@Muhammed
Eklediğin parça bende normal.. en yüksek volümde dinledim, kılıfsız denedim.
Bence servise götürün ya da yollayın.
(bu benim gibi az-bilenler için donanım sorunu.. ama yazılım böyle şeyleri ırgalar mı bilemem. Eğer etkiliyorsa, benimki güncel: 9.0.1.152
Kolay gelsin.

Muhammed

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P Smart 2019
@Muhammed
Eklediğin parça bende normal.. en yüksek volümde dinledim, kılıfsız denedim.
Bence servise götürün ya da yollayın.
(bu benim gibi az-bilenler için donanım sorunu.. ama yazılım böyle şeyleri ırgalar mı bilemem. Eğer etkiliyorsa, benimki güncel: 9.0.1.152
Kolay gelsin.
Demek istediğimi anladınız mı bilmiyorum ses titremiyor telefonun kendisi kasası sanki titriyor gibi müzik açık değilken ve açık olduğunda telefonun elinize verdiği hissiyat aynı mı bunu merak ediyorum