Soru P20 lite 8.0.0.149 güncellemesi

Alibeyamca

Yeni Üye
Yeni güncellemeyi yükledim birçok özellik eklenmiş ama pil tüketiminde 8.0.0.146 ya göre bariz bir artış var önceki denemelerimde iki gün giden pil süresi 1.5 güne düştü eski sürümü yükleme imkanımız varımdır...

Alibeyamca

Yeni Üye
Pil ayarlarından uygulama ayarlarını düzenlememe rağmen sorun düzelmedi sonuç olarak telefonu sıfırlayp yeniden kurulum yaptım şu anda hiç bir sorun yok bilginize selamlar... Güncellemeden sonra aynı sorun olan arkadaşlar bu yöntemi uygulayın

Son düzenleme:

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba
Bahsedilen cihazın ön belleğinin temizlenmesi ise aşağıdaki gibidir.

Öncelikle telefonunuza ön bellek temizliği uygulamanızı öneriyoruz. Bunun için cihaz tamamen kapalı konumda ve şarja veya herhangi bir başka cihaza bağlı değilken "Sesi Yükselt" tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Recovery(EMUI) ekranı gelene kadar basmaya devam ediniz. Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; ilk açılan ekranda “ Wipe Cache Partition “’ seçip Açma (Power) tuşuna basınız. İkinci açılan ekranda “Reboot System Now “ seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

atmaca3850

Huawei üyesi
Merhaba
cihaz tamamen kapalı konumda ve şarja veya herhangi bir başka cihaza bağlı değilken "Sesi Yükselt" tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Recovery(EMUI) ekranı gelene kadar basmaya devam ettim. Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; ilk açılan ekranda “ Wipe Cache Partition “’ seçip Açma (Power) tuşuna basdım ama cihaz (p20 lite) şifre istiyor anlamadım denemediğim şifre kalmadı.'' enter the world yes then touch the button below to confirm'' gibi hata veriyor, resim yüklemedim.

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba
cihaz tamamen kapalı konumda ve şarja veya herhangi bir başka cihaza bağlı değilken "Sesi Yükselt" tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Recovery(EMUI) ekranı gelene kadar basmaya devam ettim. Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; ilk açılan ekranda “ Wipe Cache Partition “’ seçip Açma (Power) tuşuna basdım ama cihaz (p20 lite) şifre istiyor anlamadım denemediğim şifre kalmadı.'' enter the world yes then touch the button below to confirm'' gibi hata veriyor, resim yüklemedim.

Hata değilde cihaz sizden bir butona dokunmanızı istiyor normalde herhangi bir şifre sormaması gerekiyor görseli bizimle hizliresim.com üzerinden upload edip direkt linkini paylaşır mısınız.

Selçuk Özde

Yeni Üye
Benimkide şu an 8.0.0.146 c461 sürümü
Telefon Yurtdışı ane lx1 pusula otomatik ekran döndürme ve jiroskop çalışmıyor yardım lütfen

atmaca3850

Huawei üyesi
groLqQ.jpg

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Data factory set butun bilgileri siler sizin sifirlama amaciniz nedir ona gore bilgi iletim size

atmaca3850

Huawei üyesi
Sıfırdan kurulum yapmak istediğim için, daha önceden android telefonlarıma bu yolla yaptım sorunsuz ama bu telefonumda bu sorunla karşılaştım, işin garibi fabrika ayarlarına telefonun ayarlar kısmından sıfırlanıyor ama hard reset olarak sıfırlamaya kalktığımda bu sorunla karşılaşıyorum. (Tel 2.el almıştım)