Soru P20 Lite, Emui 9.0 Pie Sürümüne Yükseltme Rehberi ( Hayırlı olsun )

kayalar53

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Adımları sırasıyla takip edin. Oluşabilecek arızalardan dolayı sorumluluk almıyorum.
Not: Güncelleme Huawei imzalıdır, telefonda herhangi bir kilidi açmanız gerekmez. Yükledikten sonra gelecek güncellemeleri normal bir şekilde alabilirsiniz.
Not2: Bu rehber sabırsızlar içindir. Beklerseniz 1-2 ay içinde telefonunuz güncellemeyi normal şekilde alacaktır.

UYARI: BU REHBER SADECE P20 LITE(C432) İÇİN GEÇERLİDİR.
UYARI2: BETA PROGRAMINDA OLANLAR ÖNCE 8.0 SÜRÜMÜNE GERİ DÖNMELİ YOKSA TELEFON BRICK OLUYOR.
UYARI3: SÜRÜM YÜKSELTME YAPARKEN BÜTÜN VERİLERİNİZ SİLİNECEKTİR. ÖNEMLİ DOSYALARINIZI YEDEKLEMENİZ ÖNERİLİR. (UYGULAMA VERİLERİNİ YEDEKLEMEYİ ÖNERMİYORUM SIKINTI OLABİLİYOR)

Gerekenler: 4GB boş alanı olan SD Kart
ve güncelleme dosyası: [Gizli içerik]
Teşekkürler

teodan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Telefon animasyonlar ile gerçekten hızlanmış gibi görünüyor, yarın bir factory reset atacağım hem de cacheleri temizleyeceğim. Size de öneririm.

teodan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Whatsapp, Twitter'da fotoğraflara tıklayınca fotoğraf yeniden boyutlanıyordu ya, düzelmiş o. YouTube çentiği de kaplıyor artık.
Her bildirimin ayrı ayrı açılması sonucu çok sayıda bildirim gelince kasma sorunu çözülmüş, hepsi bir tanede açılıyor.

Son düzenleme:

ardaglr04

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Yapmak için kendimi zor tutuyorum. Ne dersiniz? Yazılanları birebir uygulasam telefonu brick eder miyim? Yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

slymncayir

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
Benim sururumde c636 yazıyor yapsam bisey olur mu? Ya da yapmak için başka ne yapabilirim çok istiyorum bu yazilimi

Gucarsahin10

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bazı uygulamaları açtığımız zaman çentiğin yanları siyah kalıyordu düzelmiş mi?

teodan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Yapmak için kendimi zor tutuyorum. Ne dersiniz? Yazılanları birebir uygulasam telefonu brick eder miyim? Yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Brick şansı normal bir güncelleme ile aynı. Modeliniz LX1 veya LX2 ise, c432 ise ve SD kartınız varsa sadece dload klasörünün olduğundan emin olduktan sonra yükleyebilirsiniz.

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Brick şansı normal bir güncelleme ile aynı. Modeliniz LX1 veya LX2 ise, c432 ise ve SD kartınız varsa sadece dload klasörünün olduğundan emin olduktan sonra yükleyebilirsiniz.
Mate 20 Lite İçin Herhangi bir Bilgi Görebildiniz mi acaba ?