Soru p20 lite güncelleme sorunu

Emrhdgn

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Derleme numaranız düzelmiş otomatik olarak son sürüme kdr güncelleme alır artık cihaz kod meselesini çözmek lazım ilk defa denk geldim sizin şansınıza c432 Avrupa bölge kodu ve bir çok cihaz Türkiye'de bu bölge koduna sahip
Bu konudada hiçbir bilgi yok çok garip

Emrhdgn

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Sitede en az 5-6 kişiye size yardım ettiğim gibi onlarada yardım ettim hepside sorunsuz bir şekilde cihazın derleme numarasini düzeltip güncelleme aldılar ama ilk defa bu sim nck koduna sizde denk geldim
Yok ben size bisey demiyorum okudumda size ulaştım zaten sizde sorun yok teşekkür ederim de benim şansım yok

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Yok ben size bisey demiyorum okudumda size ulaştım zaten sizde sorun yok teşekkür ederim de benim şansım yok
Sorun çözülür kod açılır ama dediğim gibi yurt dışı Avrupa ülkesi olan bir sim takip kısa bir süre o ülkeyle telefon görüşmesi yapmayi deniyebilirsiniz sonra kendi sim kartınızi takarsınız ücretli cihazlarla açılabilir olmadıven kötü ihtimal yöne cihazın derleme numarasini bozabiliriz bunun için 9 sürümüne şu anlık cihazı yukseltmeyin

Emrhdgn

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Sorun çözülür kod açılır ama dediğim gibi yurt dışı Avrupa ülkesi olan bir sim takip kısa bir süre o ülkeyle telefon görüşmesi yapmayi deniyebilirsiniz sonra kendi sim kartınızi takarsınız ücretli cihazlarla açılabilir olmadıven kötü ihtimal yöne cihazın derleme numarasini bozabiliriz bunun için 9 sürümüne şu anlık cihazı yukseltmeyin
Tamam yurt dışı hat yok diğer çözümlere bakacaz

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Yurt dısı var da avrupa ülkesi degilmiş ya eski haline çevirsek düzelir mi bide benim telefon yurt dısı ya türkiyede imei atılmış atılan imei yi nasıl ögrenirim
Bir deneyin bakalım zararı olmaz IMEI repair işlemi yapıldığı için eski imeisini öğrenmek zor cihazın arka tarafında bataryanın altında yazar genelde ama gömme batarya eski haline dönerse duzelebilir