Yardım P20 Lite Reset Loop'a Girdi

onur3372

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Dosyaları kaybetmek istemiyorsanız bana attığınız sürümünüzun aynısı bulup indirmeniz lazım erecovery modda çıkan sürümün böylelikle cihaz sıfırlama işlemi yapmaz ama düşük sürümde cihaz sıfırlama yapar eğer cihazınızda yazılımsal bir sıkıntı var ise fabrika ayarlarına dönme iyidir SD kart sekillendirmenize gerek yok ben bu güne kadar defalarca yazılım yükledim hiç SD kartı şekillendirme işlemi yapmadım sonuç başarısız olursa SD kartı şekillendirme işlemide yapılabilir her ihtimale karşı

daha önce herhangi bir yer paylaşmamış.Bulamadım. O sürümü paylaşana kadar beklemem lazım galiba eğer ki kaybolmasını istemiyorsam? İçindekilri alsam sonra yine sıfırlar fabrika ayarlarına çekerim zaten telefonu ama işte bir türlü bulamadım o versiyonu

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
daha önce herhangi bir yer paylaşmamış.Bulamadım. O sürümü paylaşana kadar beklemem lazım galiba eğer ki kaybolmasını istemiyorsam? İçindekilri alsam sonra yine sıfırlar fabrika ayarlarına çekerim zaten telefonu ama işte bir türlü bulamadım o versiyonu
Son sürümü bulmanın çok zor olduğunu biliyordum zaten o yüzden size bu yazılımi verdim bu yazılım yüklerseniz bile kesin sonuç verir diyemem denemekte fayda var