P40 Pro Alınır mı?

Onurrum

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Merhabalar arkadaşlar,
Evet alınır, Huawei P20 pro yu 2 yıl kullandıktan sonra başka bir marka kullanmak istemedim, ama kaderin bir cilvesi ki 2 hafta Samsung S20 plus kullanmak zorunda kaldım ve pişman oldum. Samsung büyük çok pil harcayan ve kamera açısından pek tatmin etmeyen bir telefondu benim için. Sonra umurunda değil Google var yok 2 yıl ben bu telefonla yapamam dedim ve Huawei P40 pro aldım. Saat ve kulaklık da haftaya gelir.
Google servisleri ve Google Play'de yükledim. Olmuyor diyenlere kapak olsun diye. %99 Çalıyor, Duo , Sparkasse App(Düzenleme yapıyorum Sparkasse apk sı çalışıyor 23.05.2020) çok az sayıda ama coook az sayıda app olmuyor çalışmıyor. Peki neden P40 pro Samsung S20 plus degil!
Kamera kim ne derse desin hangi Youtuber yada blog ne dedi umursamayın insan kendisi tecrübe edecek iki telefonu da kendim kullandım ve önemli olan gerçek kullanıcının yorumlarıdır. Kamera her şekilde her modda Huawei P40 Samsung'a fark atar ve daha tatminkârdır.
Batarya pil ömrü olarak ikisini de kullandım Huawei çok daha iyi bir performans ve uzun bir pil ömrüne sahiptir. Hızlı şarj Huawei de inanılmaz alet resmen ama resmen ateş ediyor. Batarya ve şarj önemlidir benim için.
Kavisli ekran kötü mü derseniz bana kalırsa hayır aksine daha da güzel olmuş. avuç içi değer ve iyi bir performans olmaz diye düşündüm ama Huawei cim onu da düşünmüş ve halletmiş avuç içi dokunmararini minimal bir hale getirmiş ve sorun olmuyor. Kavisli ekran iyi değil sorun olur diyenlere söylersiniz öyle bir sorun yok bu telefon Huawei P40 pro, Baska telefonlar ile karıştırmayın.
Parmak izi okuyucusu tarafına gelirsek Huawei P40 Pro Samsung S20 plus U döver. inanılmaz hızlı ve iyi , diğeri tam bir ölüm açmıyor sinir ediyordu.
Yüz tanıtıcı için ne deyim ki mükemmel karanlıkta bile açıyor. Ekranın ışığını açıp ortalığı panayır yerine döndürmüyor ve açmamazlık yapmıyor öbürü gibi :) Bu o kadar önemli mi diyen olabilir! Evet önemli çünkü cihazı kullanabilmek için hızlı ve güvenilir bir şekilde açmak lazım;)
Uzun lafın kısası arkadaşlar amiral gemisi olarak geçen Samsung S20 plus kullanmış biri olarak diyorum ki;
Gönül rahatlığı ile Huawei P40 pro yu alabirsiniz. Ben pişman olmadım aksine mutluyum. Tabi ki de bunlar benim düşüncelerim.
Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama önemli detaylar yazdığımı düşünüyorum. Saygılarımla
iyi forumlar...

Son düzenleme:

a.simsek

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Zaten bu bedelleri donanıma veriyoruz çoğunlukla ve kamera konusunda harika bir cihaz olmuş bence alınır

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
aslında telefon değil cep fotoğraf makinesi almış oluyoruz ,dünyaca kullanılan whatsapp yedeklerini alma ve geri yükleme olayı yok telefonda ,google servileri yükleseniz bile çalışmıyor,pahalı bir fotoğrar makinesi diyebilirm telefon demek için Huawei bu tür sorunlara çözüm bulmalı yata yata bu iş olmaz

Onurrum

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
aslında telefon değil cep fotoğraf makinesi almış oluyoruz ,dünyaca kullanılan whatsapp yedeklerini alma ve geri yükleme olayı yok telefonda ,google servileri yükleseniz bile çalışmıyor,pahalı bir fotoğrar makinesi diyebilirm telefon demek için Huawei bu tür sorunlara çözüm bulmalı yata yata bu iş olmaz

Tabi ki de herkesin kendine göre düşünceleri olacaktır ama sana katılmıyorum. Eğer Huawei P40 Pro yu sadece bir cep fotoğraf makinesi dersen büyük haksızlık yapmış olursun. WhatsApp da yedekleme YouTube v.b. şeyler çalışıyor demek ki sen yapamamısın üzgünüm.
Arkadaşlar insanları yanlış yönlendirmeyelim, siz yapmadınız diye suç firmanın olamaz. Kaldı ki adamlar Google servisleri yok diye kullanıcıyı uyarıyor. Ama ben sırf yüklenmiyor olmuyor diyenler olacağı için Google servislerini telefonuma yükledim...

Onurrum

Huawei üyesi
Huawei Üyesi

Umarım şimdi de olmuyor demezsiniz...

Son düzenleme:

SoulCast

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
bak işte yüklemiş mis gibi kullanıyor arkadaş . kaldı ki gms olarak kullanmak tercih ! adamlar sana gms li bir cihaz vaadetmiyor ki

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
Elbette vaat etmiyor ,ama evrensel kullanımı olan programlar için de destek sağlamalı ,ben İphonedan vazgeçtim bu telefonu aldım tabi ister istemez bazı alışkanlıklar aranıyo,amacım cihazı kötülemek değil gerçekten güzel bir cihaz ama firma bazı konularda destek verebilmeli ,mesela bir sorun olduğunda başka 2 marka telefonda uzaktan telefona bağlanıp sorunu çözdüler ama Huaweide böyle bir destek yok.Ayrıca 5 gündür cihazı kullanıyorum dün reset atmak zorunda kaldım bazı bankacılık uygulamalr sıkıntılı çalışıyordu,geri yükledim ama tüm Whatsapp geçmişim uçtu ve Huaweiyi aradım bunun için yapacak bir şey yok dendi,,şimdi görüyorum bu iş başarılı şekilde yapılmış yapan arkadaş yaptığı dosyaların ve anlatım videosunun linkini verirse çok büyük sıkıntıdan kurtılucam inşallah.

Son düzenleme:

Onurrum

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Ben yaptım ve kullanıyorum. YouTube den yabancı dilde bir video yardımı ile yaptım.
Önemli bir şey soyleyim eğer bir hata yaparsan ve olmazsa zor oluyor ama sırası ile ayarlar , uygulamalar , uygulamalar , arama kısmına goo yazdığında Google ilgili dosyalar çıkar sağ üst köşede üç nokta var ona baş ve sistem işlemlerini göster e baş ve Google ile ilgili ne varsa ne yap ne et sil ve sonra baştan başlayarak tek tek dikkatlice yap. Ben defalarca denemeden sonra kusursuzca yaptım. sana tavsiyem iyi bir tablet ile YouTube deki videoyu harfi harfine yap acele etme dikkatini ver ve ne yapıyorsa öyle yapmaya çalış, çok basit değil ama çok ta kolay değil.

YouTube linkini veriyorum

Şimdi vereceğim link de de dosya indirme linkini vereceğim. Yanlız sayfanin en kısmında indirme linki var kolayca bulman için
Download Zip (Büyük harfler ile yazıyor)

Download ficheiros GMS AndroidGeek V4 ''AQUI.'' (tırnak içindeki yere basarak indirme linkine ulaşıyorsunuz)

ben buradan yaptım umarım sen de yapabilirsin...

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
teşekkürler ,deniycem inşallah olur,WİFİ açık olacak diyor sanırım ama huawei sitesinde kapalı olacak diyor,kısaca önce reset ,sonra usbden geri yükleme,sonra da ilgili apkları kuruyoruz ,önce ilk 6 apk sonra ..... doğru mu

Onurrum

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
teşekkürler ,deniycem inşallah olur,WİFİ açık olacak diyor sanırım ama huawei sitesinde kapalı olacak diyor,kısaca önce reset ,sonra usbden geri yükleme,sonra da ilgili apkları kuruyoruz ,önce ilk 6 apk sonra ..... doğru mu

evet doğru ama ben yaparken wi-fi yi kapatmadan yaptım. ama ben ilk seferde yapamadım. Kolay gelsin umarım sende de olur ...

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
evet doğru ama ben yaparken wi-fi yi kapatmadan yaptım. ama ben ilk seferde yapamadım. Kolay gelsin umarım sende de olur ...
altta yazanlar aynı benim aldığım hatayı almıış "cihaz Play Protect sertifikalı değil " .Siz böyle bir sorun yaşadınız mı ve olduysa nasıl hallettiniz

Onurrum

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
altta yazanlar aynı benim aldığım hatayı almıış "cihaz Play Protect sertifikalı değil " .Siz böyle bir sorun yaşadınız mı ve olduysa nasıl hallettiniz

Ben verdiğim link ve video dışında hiç bir şey yapmadım. Defalarca acele etmeden denedikten sonra mis gibi oldu.

Resimde benim telefonumda Play Project e girdim ve ekran görüntüsünü aldım. Bende bir sorun olmadığını göstermek için ok