Yardım Telefon Açılmıyor..

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Telefona nasıl bir işlem yapılmış onu bilmek lazım birde daha fazla detay tam olarak derleme numarası nedir bölge kodu uygun yazılım SD karta dload şeklinde atarsanız sonra telefonu tamamen kapatip ses açma ses kısma ve power tuşuna aynı anda basarsanız romu yuklerse açılacaktır

unitimsah43

Yeni Üye
Cihaz
P smart
Bütün tuş kombinasyonlarında Fast boot verify failed!
Please update to the authorised images. Ekranına düşüyor 1 saniye sonra fast boot ekranına düşüyor ve hiç bir şekilde başka işlem yapamıyorsun..

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Bütün tuş kombinasyonlarında Fast boot verify failed!
Please update to the authorised images. Ekranına düşüyor 1 saniye sonra fast boot ekranına düşüyor ve hiç bir şekilde başka işlem yapamıyorsun..
Telefonu tamamen kapatabiliyormusunuz bu hale gelmeden önceki derleme numarasıni biliyorsanız uygun rom bulunabilir ve dload yöntemiyle sd kartla yazılım denebilir olmaz ise EFT box olan bir teknik servise götürüp fastboot modda orjinal stock rom flaslama işlemi yapılabilir[/QUOTE]

umut1

Yeni Üye
Cihaz
P smart
bendede aynısı oldu ama root falan gyüklemeye çalışmadın bi anda şarja takınca oldu şarj 0 ken telefonu laptoptan çıkardım güç düğmesine ve ses yükseltme düğmesine bastım ekran kapandı şuan telefon açılmaya başladı ve açıldı