Telefonum açılmıyor(Huawei Y7 2018- LDN-L01)

usaleski

Yeni Üye
Cihaz
Y7
LDN-L01 den sonra c432 c185 gibi bölge kodu yazar örnek veriyorum onu bilmeden size uygun yazılımı veremem birde cihazda kaç sürümü yüklüydü android 8 mi yoksa 9 mu erecovery modda wi-fi den bağlandığınız zaman yazmıyor mu
Arka kapağını açtım orda london L01 ve QL 1598C yazıyor. Erecovery de yazmıyor malesef (8 sürümü vardı)

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Arka kapağını açtım orda london L01 ve QL 1598C yazıyor. Erecovery de yazmıyor malesef (8 sürümü vardı)
bu linkteki yazılımi indirin dosyaları cikart diyin ve dload klasörü içinde varsa olduğu gibi SD karta kopyalayin çünkü bu yazılımı daha önce kullanmadım genelde içinde dload klasörü hazır bulunur yükleme işlemini bilmiyorsanız indirme işlemi bittikten sonra konuya yazın yardımcı olurum

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
L-01 tek hatlı cihazlar için L-21 de çift hatlı cihazlar içindir dload klasöründe L-01 ve L-21 yazar bu hem tek hatlı hemde çift hatlı cihazlar için uygun olduğunu gösteriyor cihaz yazılımı yukledimi onu otomatik olarak algılıyor

usaleski

Yeni Üye
Cihaz
Y7
Dosya indi şimdi hangilerini sd karta atıcam. Direk dload ı kopyalayım mı?

Son düzenleme:

usaleski

Yeni Üye
Cihaz
Y7
L-01 tek hatlı cihazlar için L-21 de çift hatlı cihazlar içindir dload klasöründe L-01 ve L-21 yazar bu hem tek hatlı hemde çift hatlı cihazlar için uygun olduğunu gösteriyor cihaz yazılımı yukledimi onu otomatik olarak algılıyor
Direk sd karta attım daha önce yaptığım gibi ses açma kapamaya aynı anda basıp power tuşuna bastım ve şuan yüklüyor olacak sanırım. Yükledi ama yine reboot system, wipe data/factory ve wipe cache ekranı geldi

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Evet nem aldıktan sonra başladı. Dediğiniz gibi donanımsal sanırım artık yasaklama sonrası telefoncu yolu gözüktü. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. İyi geceler
Rica ederim cihazin sökülüp bakılması lazım bu tür sıvı temaslarda ne kadar erken o kdr iyi çünkü anakartin sökülüp temizlenmesi gerekebilir iyi geceler

usaleski

Yeni Üye
Cihaz
Y7
Rica ederim cihazin sökülüp bakılması lazım bu tür sıvı temaslarda ne kadar erken o kdr iyi çünkü anakartin sökülüp temizlenmesi gerekebilir iyi geceler
Cihazın tüm parçalarını söktüm kurutmama rağmen 2 3 yerinde oksitlenme vardı onları temizledim ve şuan çalışıyor. Sonunda halledebildim. Dediğiniz gibi yazılımsal değilmiş :)