haber Mate 20 Lite'a EMUI 9/ Android Pie Geldi!

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
nerden bulaştık bu cihaza kafayı yedik, olmasaydı bu günceleme, daha bu kadar sorumsuz bir firma görmedim, aslında suç onlarda değil birazda bizde, biz bir şey görük mü ölçmeden biçmeden bilir bilmez dalarız suyun derinliklerine ya bu deniz mi okyanus mu yoksa bataklık mı sonrada ah vah ederiz artık boğalacaksın kurtuluşun yok bizde bir kere boğulduk yapacak bişey yok.

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihazi alali 6 7 ay oldu genel anlamda memnunum telefonumdan bi sikintisi yok aslinda. Guncelleme konusu evet biraz hatta bayagi bi sikinti oldu ama amerikanin yaptiklarina bagliyorum ben bunu bayagi bi sikintiya soktular huaweiyi google in yaptiklari falan malum. Parayi verdik aldik sonucta cihaz yanmadi cop olmadi kullaniyoruz yani bekleyip gorucez ileeiki donemlerse duzelir bu guncelleme muhabbetleri dige umuyorum. 9 gelicek sonucta oyle veya boyle kendi adima soluyorum beni 1 sene daha goturur bu telefon olmadi baska senekler var kasmaya gerek yok.

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Ben artık dayanamadım ve firmware finder ile android sürümünü 9 a yükselttim. Şimdilik bi olumsuzluk görmedim. Gri ekran özelliği ve uygulamalari belli süreden fazla kullanmamak icin sinirlama getirebilme özelliği cok güzel olmuş.
Soru: Dark mode özelliği android 9 ile gelmiyor muydu?

berkirlangic

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Güncelleme gelmeyen arkadaslar bilgisayara kablo ile bağlanıp hisuite ile denesinler. 9.0.1.164 sürümünü yüklüyor.

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Gelse hicare a da dusuyo guncelleme hisuit falan ayni dalga yani hic bi fark yok. Beklemeye devam

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
bu yazan kardeşilerime bişeyde diyemiyorum sanki kablo Hicare Suite bunları biz bilmiyorumuyuz bizde günde en az 20 kez deniyoruz sürekli aynı pilavı yemekten içimiz karadı nedir o pilav sisteminiz günceldir.

hsaglam84

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Elime geçen ilk fırsatta bu telefon ve markadan kurtulucam bir daha mağazaya bile gitsem elime alıp bakmayacağım.
2019 yılının sonunda mı gelecek bu güncelleme lanet olsun insanın ayarlarıyla onuyorlar ha geldi gelecek yıl bitiyor

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Firmwinder ile nasil guncelledin? Anlatirmisin
Forumda nasıl yapıldığını bi arkadaşımız yazmış. Aşağıya linki atıyorum. Bu şekilde uyguladım. Yüklemeden önce verileri yedeklemeyi unutmayın. Yükleme ile verileri silmiyor ancak yükledikten sonra hard reset atmak telefonu kendine getiriyor ufak tefek takılmalar çözülüyor.

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
zaten p 20lite ağırlıklı geliyor ama mate 20 lite gelmiyor geldiyse de çok Nadir bir kaç kişi aldı