Huawei P Smart Bluetooth Wifi Sinyal Çakışması

fsociety

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P smart
Servis varsa gidin söyleyin ya çözüm yada para iadesi diyin :)

hocam adana da olan huawei ve diğer markaların servisi tek bir teknik servisi altında toplanmış, burada cihazın sorununu söylüyorsun ve not ediyorlar, not ile birlikte teknik servis elemanına gidiyor ve ilk gittiğinde günlerce bekletiliyorsun ve sadece telefonu sıfırlayıp veriyor ve not olarak test edildi sorun yok yazıp veriyorlar. Aynı cihazı tekrar götürdüğünde anakart değişiyorlar genelde bu tarz sorunlar için. Bu işlemi yaparken ekstra arızalar falan çıkıyor, nereden biliyorsun diye sorarsanız şöyle diyeyim; kendim yıllardır farklı markalarda cihazlar kullandım ve bu servislere onlarca kez gitmişliğim var.

Ayrıca sitesinden bakınca KVK adana teknik servis var bir tek, buranın yorumlarına bakarsanız

280 adet yorum var ve %90'ı toplamda 1 yıldız vermiş. Anlayacağınız üzere ülkemizde teknik servisler sorun çözmek yerine sorun yaratıyor...

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
hocam adana da olan huawei ve diğer markaların servisi tek bir teknik servisi altında toplanmış, burada cihazın sorununu söylüyorsun ve not ediyorlar, not ile birlikte teknik servis elemanına gidiyor ve ilk gittiğinde günlerce bekletiliyorsun ve sadece telefonu sıfırlayıp veriyor ve not olarak test edildi sorun yok yazıp veriyorlar. Aynı cihazı tekrar götürdüğünde anakart değişiyorlar genelde bu tarz sorunlar için. Bu işlemi yaparken ekstra arızalar falan çıkıyor, nereden biliyorsun diye sorarsanız şöyle diyeyim; kendim yıllardır farklı markalarda cihazlar kullandım ve bu servislere onlarca kez gitmişliğim var.

Ayrıca sitesinden bakınca KVK adana teknik servis var bir tek, buranın yorumlarına bakarsanız

280 adet yorum var ve %90'ı toplamda 1 yıldız vermiş. Anlayacağınız üzere ülkemizde teknik servisler sorun çözmek yerine sorun yaratıyor...
Kvk ya yaklaşmayın bizzat gittim hikaye. Yazılımsal bir sorun uğraşın hatayı bildirirler güncelleme ile düzelir donanımsal bir sorun ne kulaklıkta ne telde

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Hocam yalnız bu işlem, bizim telefondan diğer telefonlar için paylaştığımız internet ayarı. Modemle olan veya bluetootla ilgili ghz ayari değil. Kisisel erişim noktası 5 ghz diye ayarlıyoruz.
Yabancı forumdan bakfım hocam onla bir ilişkisi olduğu yazıyordu

fsociety

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P smart
Kvk ya yaklaşmayın bizzat gittim hikaye. Yazılımsal bir sorun uğraşın hatayı bildirirler güncelleme ile düzelir donanımsal bir sorun ne kulaklıkta ne telde

HiCare uygulamasında huawei teknik servis ile canlı desteğe bağlandım ve sorunumu söyledim, bu sorun cihazınızda tek anten üzerinden Wİ-Fİ ve Bluetooth paylaşımı yapıldığından dolayı oluyor dedi, çözümü var mı dediğimde bana net bir cevap vermekten kaçındı.

Huawei yazılım güncelleme konusunda baya iyi, her ay neredeyse 2 güncelleme geliyor cihazıma. Belki ileride bu tarz sorunların çözümünü taşıyan güncelleme gelir...

fsociety

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P smart
Arkadaşlar türk telekom kullanıyordum ve fiyatı arttırdıkları için taahhüt bitince aboneliği kapattım. Süper Online mahallemize geçen ay fiber alt yapı çekince Türk telekomdan daha ucuz ve aynı hızda internet var diye o firmaya geçtim, şimdi yeni bir modem verdiler.

Modem İnfinity 401 ve 5Ghz destekliyor. İphone 6 cihazımdan Wİ-Fİ kısmından bakınca SUPERONLİNE_WİFİ_9031 ve SUPERONLİNE_WİFİ_9031_5G olarak gözüküyor.

Huawei P Smart cihazımda baktığımda 5G olanı göremiyorum, sizce 2014 yılında çıkan bir cihazda gözüküyorken 2018 yılında çıkan bu P Smart cihazımda görünmemesi saçma değil mi? yoksa ben mi bir yerlerden telefonu 5G için uygun hale getiremiyorum?